Din nettleser støttes ikke. For den beste opplevelsen anbefales en nyere versjon eller en annen nettleser.
124929.jpg

Elektrobend 90°

Elektroalbue 90° SDR11

GELE-A

  • PE100-RC elektoalbue 90° SDR11
  • Vann PN16 ved 20°C
  • Gass PN10 ved 20°C
  • SDR kompatibilitet, se tabell
Teknisk tegning
ArtikkelkodeNRF.da(OD)dSDRD1tZPå lager
GELE-A 0202451766203017-7,43736.558
GELE-A 0252451767253511-7,44039.361
GELE-A 0322451768324211444365
GELE-A 0402451769405311494875
GELE-A 0502451771506717-11535485
GELE-A 0632451772638317-116061.599
GELE-A 0752451773759717-116669114
GELE-A 09024517749011417-117371147
GELE-A 110245177511014017-1182.571164
GELE-A 125245177612516117-119184164
GELE-A 140245320714017317-119788172
GELE-A 160245177716020017-1110987222
GELE-A 180245282818022426-1111898.5230
GELE-A 200245282920024826-11129.5105.5250
GELE-A 225245177822528026-11146112.5270
GELE-P 25025017-11128322

Produktet er lagt i handlekurven Vis handlekurvenTil kassen