Din nettleser støttes ikke. For den beste opplevelsen anbefales en nyere versjon eller en annen nettleser.
124932.jpg

Elektromuffe SDR11 (SDR7,4 < d315mm)

Elektromuffe SDR11

MEL-A

  • PE100-RC elektromuffe SDR11
  • Vann PN16 ved 20°C (PN25 opp til d315mm)
  • Gass PN10 ved 20°C
  • SDR kompatibilitet, se tabell
Teknisk tegning
ArtikkelkodeNRF.da(OD)dSDRD1LtPå lager
MEL-A 0202451744203011-7.43773.536
MEL-A 0252451745253511-7,43979.539.5
MEL-A 0322451746324211-7,44386.543
MEL-A 0402451747405317-7,44797.548
MEL-A 05024517485066.517-7,453108.554
MEL-A 0632451749638317-7,459124.562
MEL-A 0752451751759717-7,465.5139.568.5
MEL-A 09024517529011217-7,472138.568
MEL-A 110245175311013617-7,48314973
MEL-A 125245175412515517-7,491169.583.5
MEL-A 140245175514018017-7,49917988.5
MEL-A 160245175616019717-7,410918088
MEL-A 180245175718022126-7,4119199.597.5
MEL-A 2002451758200245.526-7,4128215.5105
MEL-A 225245175922527926-7,4143229112
MEL-A 250245176125031026-7,4155238116.5
MEL-A 280245176228034526-7,4174249122
MEL-A 315245176331538626-7,4187258127.5
MEL-A 355245176435543826-11210280138
MEL-A 400245176540049126-11240300147,5
MEL-A-11-450245280145055226-11260338166
MEL-A-11-500245280250060426-11289360177

Produktet er lagt i handlekurven Vis handlekurvenTil kassen